Obszar Działania

Zajmuję się fachowym szkoleniem psów w Wołominie, które polega na nauce wykonywania poszczególnych komend i sztuczek. Regularny trening z czworonogiem to nie tylko zaspokajanie jego potrzeb, ale też stałe budowanie i podtrzymywanie zaufania i przyjacielskiej relacji z opiekunem.

Prowadzę profesjonalne szkolenie psów w Markach od pierwszych dni, kiedy szczenięta trafiają do nowych właścicieli (zazwyczaj około 6 tygodnia życia). Moje zajęcia obejmują nauczanie pupila podstawowych komend, takich jak „siad”, „leżeć”, czy wracanie na zawołanie. Szkolę też właścicieli, jak prawidłowo wydawać polecenia, jak stawiać granice podczas treningu i zabawy oraz jak odzyskać uwagę psa w sytuacji rozproszenia. Dzięki dostosowanemu szkoleniu psów w Łomiankach spacery z psem będą dla Ciebie przyjemnością i nie będziesz obawiał się niekontrolowanych zachowań czworonoga.

Nie ma psów, których nie da się czegoś nauczyć. Są tylko takie, którym trzeba poświęcić więcej czasu. Z trudnościami podczas szkolenia najczęściej mierzą się właściciele psiaków adoptowanych ze schroniska, które nie tylko straciły zaufanie do ludzi, ale często też mają dużo lęków i złych nawyków. Poprzez regularne szkolenie psów w Jabłonnej pomagam właścicielom czworonogów zdobyć ich ufność, zachęcić do treningu i wypracować przyjacielską relację. Poza podstawowymi zamiarami, do których dążymy podczas szkoleń, możemy wspólnie ustalić dodatkowe cele, jakie będziemy osiągać na naszych spotkaniach.

Szkolenie psów Legionowo – kiedy warto z niego skorzystać?

Wielu świeżo upieczonych właścicieli czworonogów zastanawia się, czy warto wybrać się z pupilem na regularne szkolenie psów w Legionowie. Spora grupa opiekunów szuka w psie towarzysza do codziennych spacerów i przyjaciela i nie zawsze posyłają czworonoga na profesjonalne treningi. Kiedy warto skorzystać ze szkolenia dla psów?

Każdy psiak, niezależnie od rasy i wielkości powinien mieć zapewnione regularne treningi. Profesjonalne szkolenie psów w Legionowie to nie tylko nauka sztuczek, ale przede wszystkim podstawowych zasad zachowania w obecności innych czworonogów, luźnego chodzenia na smyczy i skupiania uwagi na opiekunie. Najczęściej właściciele, którzy nie posiadają wiedzy o tresurze i nie posyłają pupila na szkolenie w początkowym etapie, prędzej czy później i tak zasięgają pomocy trenera psów Warszawa. Psiak niewyszkolony, to zazwyczaj pies problematyczny. Regularne, odpowiednio prowadzone ćwiczenia nie tylko zaspokajają podstawowe potrzeby pupila, ale też pomagają budować zaufanie i utrwalać już zdobyte umiejętności.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pomogę Ci wybrać odpowiedni program szkolenia dostosowany do rasy i wieku pupila lub do problemu, z którym mierzysz się w jego wychowaniu. Działam na terenie stolicy i prowadzę:

  • szkolenie psów w Wołominie,
  • szkolenie psów w Markach,
  • szkolenie psów w Jabłonnej,
  • szkolenie psów w Łomiankach,
  • szkolenie psów w Legionowie.

Dojeżdżam w umówione wcześniej miejsce. Poprzez pracę z psem ocenię, skąd się bierze ewentualny problem i dobiorę odpowiednie ćwiczenia, które pomogą wypracować pożądane zachowania. Nauczę Cię, jak pracować z psiakiem między naszymi spotkaniami. Zadzwoń i dowiedz się więcej o mojej działalności.