Tresura psów i treningi indywidualne

Jestem doświadczonym trenerem psów w Warszawie zajmuję się szkoleniem pupili każdej rasy i w każdym wieku. Pomagam zbudować z psiakiem przyjacielską relację opartą na zaufaniu.

Prowadzone przeze mnie zajęcia z tresury psów w Warszawie wymagają dużego zaangażowania właściciela. Poza przywiezieniem czworonoga w umówione miejsce o ustalonej wcześniej porze, opiekun bierze czynny udział we wszystkich ćwiczeniach, które przeprowadzam z psem. Uczę, jak komunikować się z pupilem i jak rozumieć sygnały, które wysyła do człowieka. Pomagam budować granice dotyczące tego, co jest akceptowane, a co niedozwolone w obecności innych ludzi i zwierząt.

Wspólnie wyznaczamy cele, jakie chcesz osiągnąć ze swoim psiakiem. Będąc trenerem psa w Warszawie zazwyczaj uczę go podstawowych komend i skupiania uwagi na właścicielu. Pomagam wypracować spacerowanie na luźnej smyczy, by wspólne przechadzki były przyjemnością zarówno dla pupila, jak i dla jego opiekuna. Możesz liczyć na moje wsparcie w dalszej pracy z psem. Nauczę Cię, jak ćwiczyć z nim poza naszymi spotkaniami i jakie zabawki węchowe dla psa Warszawa wybrać. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące nauki nowych komend i trudności jakie napotykasz podczas samodzielnej pracy z czworonogiem. Dowiesz się, jak reagować na negatywne zachowania pupila i jak postępować z psem, by zapewnić mu zrównoważony rozwój i zdobyć jego zaufanie.

Behawiorysta dla psa Warszawa – kiedy skorzystać z jego pomocy?

Wielu właścicieli czworonogów zastanawia się, kiedy skorzystać z pomocy behawiorysty dla psa w Warszawie. Pracę z pupilem powinno się rozpocząć jak najwcześniej. Pierwsze tygodnie są bardzo ważne zarówno jeśli chodzi o szczenięta, jak i dorosłe psy adoptowane ze schroniska.

Właściciele psiaków, które nie są agresywne lub lękliwe przygodę z tresurą mogą zacząć na zajęciach grupowych, w czasie których czworonogi uczą, jak zachowywać się w obecności innych zwierząt oraz jakie zachowania są akceptowane. Do doświadczonego behawiorysty dla psa w Warszawie powinni zwrócić się opiekunowie psów reaktywnych i lękliwych. Najczęstszymi problemami, z jakimi właściciele psiaków zwracają się o pomoc do tego rodzaju specjalisty są:

  • agresja pupila,
  • reagowanie strachem na zwykłe przedmioty,
  • nadmierne szczekanie,
  • niszczenie mebli i butów pod nieobecność właścicieli,
  • niesygnalizowanie potrzeby wyjścia na spacer,
  • niesłuchanie komend,
  • nieakceptowanie innych zwierząt domowych.

Ponadto wielu właścicieli czworonogów zasięga porady wykwalifikowanego behawiorysty dla psa, jak przygotować pupila na narodziny dziecka. Bardzo ważne jest, żeby oswajać psiaka ze zmieniającą się sytuacją jeszcze przed pojawieniem się nowego członka rodziny. Warto rozważyć skorzystanie z pomocy profesjonalisty w innych sytuacjach narażających czworonogi na duży stres, takich jak przeprowadzka czy długa nieobecność właściciela. Trener psów wskaże, w jaki sposób pracować z pupilem, by nie doprowadzić do utraty zaufania czy pojawienia się niepożądanych zachowań pod wpływem dużego stresu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego opiekunów wszystkich psiaków. Pomogę wybrać odpowiednią ścieżkę pracy z czworonogiem, by budować zaufanie i osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Wspieram właścicieli psów w wyborze odpowiednich zabawek, akcesoriów i ćwiczeń.

Konsultacja behawioralna – koszt 200zł/spotkanie
Trening Indywidualny – koszt 150zł/spotkanie